(IR) Oprava interiéru

  • background
  • background
  • background

Systémy opravy interiéru ARS se používají na vnitřní obložení nebo potahy sedadel z látky, veluru, kobercové krytiny, vinylu, kůže, měkkých a tvrdých plastů. Existují tři typy interiéru, které se opravují systémem opravy potahů ARS.

Prvním typem jsou opravy po propálení cigaretou na potazích sedadel, stropě a dveřích až do průměru 2 cm. K vyplnění otvorů po propálení cigaretou se používá speciální látková prachová hmota a speciální vybavení. Navíc se za účelem získání původní struktury povrchu používá speciální silikon, který se aplikuje na opravený povrch.

Druhým typem oprav interiéru jsou roztržené potahy sedadel o délce až 5 cm. K opravě roztržení se používají speciální nástroje a materiály. Pokud se roztržení nachází na pružném a nestabilním místě, nevztahuje se na opravu takové části záruka, neboť výsledek nelze garantovat.
Třetí typ opravy interiéru představuje opravu poškozených nebo chybějících částí obložení o průměru až 3 cm. K vyplnění mezer v obložení se používají zvláštní plastové materiály, aby bylo dosaženo původního tvaru obložení. Po dokončení opravy se musí na opravená místa nanést opravný lak.